Hizmet alabileceğiniz bir çok web hosting firması var peki neden kadikoyshell.com’u tercih edeceksiniz.

webhosting-veritabani

Webhosting www.kadikoyshell.com veritabani

Servis alt yapısının farklılığı.
Diğer firmalar standart bir sunucu üzerinde size sadece disk alanı, e-posta ve yaygın olarak kullanılan kontrol panellerinin imkanlarını sunarlar. Oysa kadikoyshell.com cloud hosting altyapısında kullanılan bir çok yazılım kadikoyshell Communication Ltd. yazılım uzmanları tarafından geliştirilmiştir. Buda servisin verildiği platforma tam hakim olunduğu anlamına gelir. Bağımsız sunucu rolleri, servislerin birbiri üzerindeki olumsuz etkilerini yok eder. Donanım kaynakları en verimli şekilde kullanılır. Benzersiz cloud hosting dizaynı, getirdiği yeniliklerle standart web hosting platformlarının çok ilerisindedir.

Müşteri destek hizmeti.
Tüm diğer servis sağlayıcılardan farklı olarak, müşteri destek merkezi temas kurduğunuz ilk kişide çözüme ulaşabilmeniz için planlanmıştır. Her müşterimiz için ayrı ayrı müşteri destek uzmanları tahsis edilmiştir. Size tanıyan, sizi dinleyen ve taleplerinizi çözüme ulaştıracak olan müşteri destek uzmanları hosting platformunda uzun süre tecrübeli çalışanlardan oluşmaktadır. Ayrıca acil durumlarda, sizlere yardımcı olabilmeleri için uzaktan destek(chat) ekibi hizmet vermektedir.
Sadece servis vermiyoruz, sürekli Arge yapıyoruz.
Vizyonumuz çerçevesinde en sadık kaldığımız başlıklardan biri, problem yada taleplerin zamandan ve insandan bağımsız çözülmesine imkan veren altyapılar geliştirmektir. Yoğun ihtiyaç duyulan işlemlerin basit bir arayüz arayıcılığıyla müşterilerimizin kendi kendilerine yapabilmeleri için gerekli yeni yazılımlar sürekli olarak platforma eklenir. Daha yüksek performanslı, daha güvenli ve en kesintisiz hizmeti sunabilmek için gerekli olan çalışmalar kesintisiz bir şekilde devam eder.
En uygun fiyatlandırma.
Herkes nasıl oluyor diye soruyor.! Nasıl bu kadar uygun fiyatla satış yapabiliyorsunuz ? Cevabımız hazır! Biz yatırımlarımızı tecrübe ile yaptık. Şimdi Türkiye’de ilk cloud hosting mimarisini kullanarak web sitesi yayınlama hizmetleri sunan firmayız. Altyapı yazılımlarımızı kendimiz geliştiriyoruz, kontrol panelleri, hazır web sitesi çözümleri, ziyaretçi raporlama uygulamaları tamamen kadikoyshell Communication Ltd. yazılımcıları tarafından geliştirilmekte. Tecrübeli Sistem mühendislerimizin optimize ettiği sunucularımız daha sorunsuz,daha güvenli ve daha yüksek performans ile çalışıyor. Otomasyon altyapımız zamandan ve iş gücünden tasarruf etmemizi sağlıyor.Bu sayede hizmetlerimiz için sektörümüzün en uygun fiyatlarını sunabiliyoruz.
Limitsiz kaynaklar, sonra ekstra ücret yok!
Hizmet paketlerimiz sonraki zamanlarda başka hiçbir ekstra ödeme yapmamanız için limitsiz kaynaklarla tasarlandı.Bu şekilde siz büyürken kaynaklarınız her zaman size yeter olacak. Türkiye’de limitsiz kaynaklar sadece kadikoyshell.com da. 15 gün geri ödeme garantisi. Verdiğimiz hizmete güveniyoruz ve sizinle uzun yıllar çalışmak istiyoruz. Ama yinede geri ödeme garantimiz tam 15 gün. 15 gün boyunca satın aldığınız web hosting hizmetini hiç bir mazeret belirtmeksizin iptal edebilirsiniz. Ödemeniz aynen geri iade edilecektir.**
Çizgi Telekom Tier 2+ veri merkezi.
Üç farklı taşıyıcıyla sağlanmış 10 Gbit hızında aktif fiber bağlantı, yedekli iklimlendirme, jeneratör, ups ve aktif network cihazlarıyla Tier 2+ yapının desteklendiği kadikoyshell Communication Ltd. Istanbul Veri Merkezi, %99.95 kesintisiz çalışma süresini garantilemektedir. Veri merkezi hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
En güncel donanımlar.
Cloud Hosting platformunda kullanılan donanımlar, bir web hosting platformu için seçilebilecek en yüksek performanslı cihazlardır. Hepsi en yüksek verimi alabilmek, donanımsal arızalara karşı hazırlıklı olmak ve benzersiz performans sunabilmek için özenle seçilmiştir. Cloud Hosting platformu hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Çevreye duyarlı altyapı.
Veri merkezinin enerji kaynağı özellikle yeşil enerji üretimi yapan bir üreticiden sağlanmaktadır. Kullanılan donanımlar enerji tasarruflu tercih edilmiştir. iklimlendirme sistemleri en verimli çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir