Kadikoyshell.com Şirket Profili

 

Bir Zamanlar Kadıköy Altıyol

Bir Zamanlar Kadıköy Altıyol

 Kadikoyshell.com., Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları konusunda hizmet vermek amacıyla 2007 yılında kurulmuş,  Özellikle; marka, patent, endüstriyel tasarım, coğrafi işaret ve entegre devre topoğrafyalarının yurt içinde ve yurt dışında tescil edilerek korunmaları konusunda faaliyet göstermektedir. Firmamız, normal tescil ve tescil sonrası vekillik işlemleri dışında, firmaların gelişerek varlıklarını devam ettirebilmelerini sağlayacak, süreklilik arzeden etkin bir fikri ve sınai mülkiyet stratejisi oluşturulması ve yürütülmesi konusunda da danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Şirketimiz, kuruluşunun çok öncesine dayanan deneyimlerini özverileriyle birleştiren kadrosuyla, müşterilerine hep beklediklerinden daha fazlasını vermiştir.

 

Kadikoyshell.com Web Hosting Çözümleri de, bu anlayışın bir sonucu olarak 2010 yılında hazırlık çalışmaları başlatılan ve 2011 yılında hayata geçirilen önemli bir proje çalışmasının ürünüdür.

Fikri ve sınai haklar konusunda hizmet verdiğimiz binlerce müşterimizden gelen talepleri değerlendirerek hosting sektöründeki yerimizi aldık. Web hosting ve bağlantılı internet çalışmalarında da firmamızı tercih eden değerli müşterilerimiz, faaliyet gösterdiğimiz diğer sektörlerde olduğu gibi, kendi değerleriyle örtüşen beklentilerinden daha fazlasını bulmaktalar.

Kadikoyshell.com Web Hosting Çözümleri markasıyla hizmet verdiğimiz web hosting ve bağlantılı internet hizmetlerimiz üç temel başlık altında toplanmaktadır:

1) Hosting Hizmetleri: Windows ve linux platformlarını destekleyen web hosting, bayi (reseller) hosting, VPS / VDS (Sanal Sunucu) kiralama, dedicated sunucu (fiziksel sunucu) kiralama konularında hizmet vermekteyiz.

2) Alan Adı (domain names) Tescili Hizmetleri: İnternet alan adları (domain names); uluslararası platformda gTLD (generic Top Level Domain) olarak adlandırılan .com, .org, .net, .edu, .biz, .info şeklindeki alan adları ile ccTLD (Country Code Top Level Domain) olarak adlandırılan ve ISO-3166 standardında yaklaşık 200 ülke kodundan (.uk, .us, .de, .tr, vb.) oluşan adlandırma sistemine tabidir. Sistemimize üye olup, Kadikoyshell.om Web Hosting Çözümlerimüşterisi olmanın ayrıcalığından faydalanarak her iki türdeki alan adlarının tescili konusunda hizmet alabilirsiniz.

3) Diğer Hizmetler: Özellikle e-ticaret siteleri için en önemli zorunluluklardan biri olan SSL Güvenlik Sertifikaları konusunda da aradığınız çözümü, alternatifli pek çok seçenekle birlikte, Kadikoyshell.com‘dabulabilirsiniz. Şirketimizin temel çalışma alanlarından olan ve genel olarak koruma talebinin dışında, .tr uzantılı bazı alan adlarının tahsisi için de zorunlu olan marka tescili konusunda da Kadikoyshell.com güvencesinden faydalanabilirsiniz. Ve, yine hosting hizmetinin ayrılmaz bir parçası olan web tasarım, web geliştirme çalışmaları için de firmamızdan hizmet almanız mümkün.
Söz konusu hizmetlerin hiç biri için, ortaklık ve benzeri çalışmalar yapmıyoruz. Belirttiğimiz tüm hizmetler, şirketimiz bünyesinde bizzat kendi kadrolarımız tarafından sağlanmaktadır. Bu nedenle, Kadikoyshell.com ile çalışırken, dışa bağımlılıktan kaynaklanan hiçbir sorundan etkilenmezsiniz!

Vizyonumuz

Sahip olduğumuz değerlerden ödün vermeden, konusunda ilk akla gelen belli başlı lider firmalar arasında yer almaktır.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz diğer sektörlerde de olduğu gibi, müşterilerimizin ihtiyaçlarının beklentileri doğrultusunda karşılanması ve yüzü gülen mutlu müşteri kitlelerine sahip olmak öncelikli hedefimizdir. Bu anlayışla sunduğumuz servislerde, hep müşterilerimizin beklentilerinden daha fazlasını kendilerine sunmak ve onlar için değer yaratan bir ortak olabilmek için özveriyle çalışmaktayız.

Değerlerimiz / Yetkinliklerimiz

 • Dürüstlük ve Güven,
 • Karşılıklı Saygı,
 •  Müşteri Odaklılık ve Gizlilik,
 • Sürekli ve Hızlı Hizmet,
 •  Yenilikçilik,
 • Katma Değer Yaratmak.

Kadikoyshell.Com Web Hosting Çözümleri

 

para-iade

para iade kadikoyshell.com

Ücret İade h.k

Madde 9: Ücret İadesiyle İlgili Hükümler

 1. Müşteri, satın aldığı hizmetten/üründen memnun kalmadığı taktirde, hizmetin/ürünün satış tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içinde, müşteri panelindeki “destek bildirimleri” bölümünü kullanarak para iadesi talebinde bulunabilir. Kadikoyshell.com para iadesini, Müşteri’nin doğrudan kredi kartına ve/veya destek bildirimi sırasında beyan ettiği banka hesap numarasına yapar. Havale ve/veya EFT yoluyla yapılacak para iadelerinin Müşteri’nin beyan ettiği banka hesabına geçmesi 2-3 iş günü sürebilir. Kadikoyshell.com, Müşteri’ye erişemediği ve ürün iadesi yapmak zorunda kaldığı durumlarda ürün tutarını, Müşteri’nin cari hesabına “kredi” olarak ekler. Müşteri bu krediyi başka bir ürün satın almakta kullanabilir ve/veya cari hesabındaki kredinin iadesini talep edebilir. 30 (otuz) günden sonra yapılacak iade taleplerinde, ücretin, sözleşme süresinin kalan kısmına isabet eden kısmı iade edilecektir!

2. Müşteri kaynaklı, banka kaynaklı veya yazılımsal kaynaklı başka bir problem nedeni ile kredi kartından fazla miktar çekilmiş Müşteriler, bu hadiseyi ve geri ödeme talebini müşteri panelindeki“destek bildirimleri” bölümünü kullanarak yazılı olarak beyan etmekle yükümlüdürler. Müşteri’nin beyanını takiben, müşterinin kredi kartına gerekli iade yapılacaktır. Aksi takdirde Müşteri aleyhine oluşabilecek zarar ve ziyandan Kadikoyshell.com sorumlu tutulamaz. Müşteri’nin Kadikoyshell.com operatörlerine haber vermeden satışı iptal ettirmesi durumunda, bankadan dönecek olan “Charge Back” ihbarlarına istinaden satılan ürün ve hizmetler Kadikoyshell.com tarafından alıkonulabilir; Müşterihesabı durdurulabilir.

 1. İçinde “Tescilli Marka ya da Patent” isimleri geçen alan adları için sadece hak sahipleri başvurabilirler. SSL sertifikalarının onay ve teyit süreçlerinde, içinde “Tescilli Marka ya da Patent”isimleri geçen alan adlarının başvuruları, eğer başvuru yapan merci hak sahibi değilse reddedilebilir. Bu denetimler, SSL sertifikası sağlayıcısı (VeriSign, RapidSSL vb.) tarafından otomatik ve eksper analizi ile iki kademeli olarak yapılır. Denetim sonucuna istisna yapılabilmesi, itiraz edilebilmesi veya kararın sorgulanabilmesi mümkün değildir. İşbu sebeple olumsuz neticelenen başvuruların ödemeleri kullanıcıya iade edilir.
 2. SSL Sertifikalarının, Kadikoyshell.com‘un sağladığı kurulum kılavuzlarına uyulmayarak, Müşteri tarafından bilgisayarına hatalı kurulması veya Sertifika İmza Talebi üretimi esnasında kendi bilgisayarı üzerinde oluşturduğu özel anahtarını silmesi gibi durumlarda, ürünün ilk satış tarihinden itibaren 5 gün içinde kullanıcıya yeni bir sertifika sağlanır; ancak, ücret iadesi yapılamaz.
 3. Tüm ücret iadeleri, banka komisyonu vb. masraflar düşüldükten sonra net tutar üzerinden gerçekleştirilir.
 4. Alan adı tescil ürünlerinin, SSL Sertifikalarının, Yazılım Lisans ürünlerinin ve kiralık sunucu (dedicated server) ücret iadesi, yürütme açısından mümkün değildir ve ücret iade koşullarının dışındadır.
bestcool.com.ua/
http://divanio.com.ua
http://www.dmi.com.ua