Google Seo Danışmanlığa

Google-Ignore-Words-In-Search-Rankings

Google Seo Search Enginier Optimization www.Kadikoyshell.com

Web sitenizin 1. sayfaya yükselecek kadar kalifiye duruma gelmesi halinde web sitenizin ilgili aramalarda 1. sayfada görünmesi mümkündür. Ancak bu web sitenizin arama motoru dostu olmasına, link popülerliğine ve rakiplerinizin durumuna bağlıdır. Ayrıca, 1. sayfa hizmeti almak istediğiniz anahtar kelimedeki toplam sonuç sayısı da bu çalışmayı doğrudan etkilemektedir.

Google’da birşeyler arayan insanların % 16’sı yalnızca ilk 3 sonuçla ilgileniyor. % 32’si birinci sayfanın tamamına bakıyor, % 23’ü ikinci sayfayı da inceliyor. İlk sayfada yer almayan bir linkin tıklanma oranı ise  sadece % 1. İşte bu yüzden ilk sayfada yer almak her firma için olmazsa olmazlardandır.

 

En değerli sermayeniz olan zaman konusunda sizlere yeni kapılar açmak için çıktığımız bu yolda emin adımlarla yolumuza devam etmek için web sitemizi yayına aldık. Sanal dünyada maliyetleri minimize ederek, siz değerli firma sahiplerine en kıymetli yer olan arama motorlarında ( google, bing, yahoo vb. ) 1. sayfada reklam yapabilme olanağı sunmaktayız.

2000 yılından bu yana süre gelen zamanda tecrübe ve bilgi birikimi ile işinde en deneyimli ellerden olmayı başaran bizler, sizlere hizmet vermekten mutluluk ve kıvanç duymaktayız.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir