E-ticaret Script kadikoyshell.com

Kadikoyshell.com e-ticaret Script

Kadikoyshell.com e-ticaret Script

E-ticaret scriptler  ile firmanız göz önünde olsun araştırmacıların %84’ü hiçbir zaman arama motoru sonuçlarının ikinci sayfasından öteye geçmezler. Sadece bunu bir anlığına düşünün. Ağın her yeri mağazalarla dolu olan büyük bir şehir olduğunu düşünün. Sitenizin ilk 10’da olması mağazanızın tam da ana cadde üzerinde olmasına veya insanlık tarihindeki en büyük alışveriş merkezinin girişinin yanında olmasına benzer. İlk 20’nin dışında olmak semtin ta eteklerinde bir köşe mağazasına sahip olunmasına benzer. Büyük bir alışveriş merkezindeki yaya trafiği her zaman mağazanıza gelen ve giden insanlardan ötürü oldukça fazladır. Ağ üzerinde, Google’da en üst konumda olmak aynı etkiye sahiptir.
Yakın geçmişteki bir araştırma en üst sıralamanın gücünün %84 istatistik önerilerinden bile daha fazla olduğunu göstermiştir e-ticaret script tavsiye ederiz. Görünüşe göre, firmanızın birinci sıra konumuna ne kadar çok yaklaşırsa ziyaretçilerinizi satışlara dönüştürebileceğiniz şansınız daha da büyük olacaktır. Bu hemen hemen, ağ gezicilerinin kalite markasını Google’da en üst konum ile ilişkilendirmesi gibi bir şeydir.

 

seo destekli e-ticaret, asp.net, arena, xml, e-bebek, bedava, e-ticaret, sanal, pos, B2B, ve,B2C, 3D, secure, Private, Shopping, E-Ticaret, Scripti, ,eticaret,sitesi, seolu, eticaret, yazılımı, ücretsiz, eticaret, scripti, ücretsiz, e,ticaret, eğitimi,seo uyumlu blog systemler, coğrafi e-ticaret, google harita çalışmaları,

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir