Danışmanlık

 

seo enginer

Search Engine Google

Google’da 1. sayfa internetin en büyük ve en etkili reklam alanıdır. Google da 1. sayfada olmanın sadece 2 yolu vardır. Google Adwords ve SEO (arama motoru optimizasyonu) dur. SEO’da yüksek başarı sağlanabilir ama garanti vermek çokta doğru değildir. SEO müşterisini Google da 1. sayfaya çıkardığı zaman ödemeyi hak etmiş demektir.

Google da 1. Sayfa, Google doğal arama sonuçlarında 1. sayfa (ilk 10) demek reklama para ödemeden sınırsız reklam almak demektir. İster sponsor bağlantı olsun (sağ taraf) ister doğal arama sonuçları olsun (sol taraf) Google 1. sayfa her zaman internetin en büyük ve en etkili reklam alanıdır. Elbette ki bu yaklaşım Google ile sınırlıdır diyebiliriz.

SEO pahalı değil, en kârlı reklam çalışmasıdır. Başarılı bir SEO ile Google da 1. sayfada çıktığınızda limitsiz bir reklam bütçenizin olduğunu varsayın ve gelebildiği kadar yeni müşteri web sitenize her gün her hafta her ay gelecektir.
Önemli olan SEO’nun ne derece gerçekçi ve doğru yapıldığıdır. Önemli olan Google da 1. sayfada uzun yıllar kalıp büyük kazançlar elde etmenizdir. Seo Danışmanı olarak bizler web sitenizi Google da 1. sayfaya çıkarttığımız andan itibaren reklam için bütçe ayırmaya gereksinim duymadan web siteniz her ay binlerce veya onbinlerce yeni müşteriye ulaşmış olur.

Seo Danışmanlığı için farklı ücret talep yöntemleri izlenmektedir. Bizler elimizdeki işi teslim ettikten sonra hiçbir şekilde herhangi bir isim adı altında ödeme talep etmiyoruz. Aylık veya yıllık hiçbir ücret istenmemektedir.

bestcool.com.ua/
http://divanio.com.ua/
ネットカジノ