Cloud Hosting Nedir

www.kadikoyshell.com cloud hosting

www.kadikoyshell.com webhosting cloud hosting

www.kadikoyshell.com cloud hosting

www.kadikoyshell.com cloud hosting

Multi-Platform Cloud Hosting Teknolojisi

Multi-Platform Cloud Hosting, kullanımı kolay, dağınık yapıda planlanmış, ölçeklenebilir, farklı işletim sistemlerinin desteklediği farklı script dillerini en yüksek performansla çalıştırabilen, dizaynı bakımından dünyada tercih edilen en güncel ve yüksek performanslı web hosting platformudur.

Tüm roller bağımsız, genişleyebilir kaynaklar ve farklı lokasyonlar.
Windows Web sunucuları, Linux Web Sunucuları, E-posta sunucuları, veri tabanı sunucuları, dns sunucuları tümü ayrı ayrı kaynak havuzlarından beslenmektedir.
Sunucuların kaynak kullanımı bulutun içinde sürekli izlenmekte ve gerektiği anda otomatik olarak genişletilebilmektedir.
Yüksek kapasiteli load-balancer cihazları, yükü başarıyla sunucular arasında dağıtabilmektedir.
Her bir web sitesinin en yüksek performansla çalışabilmesi için kaynak havuzuna düzenli olarak yeni sunucu, işlemci, disk alanı ve hafıza kaynağı eklenmektedir.
Ayrıca benzersiz bir diğer özellik olan farklı lokasyonlar, web sitenizin tercih ettiğiniz başka bir veri merkezinde barındırılmasına imkan vermektedir.

Windows ya da Linux Fark etmez.
Uygulamanızı barındırmak istediğiniz platformu, dağınık yapıda bulunan aktif web sunucuları arasından siz seçersiniz. Bu web sunucuları güncel Windows yada Linux sürümleri olabileceği gibi, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır edilmiş daha önceki sürümlerde olabilir.
Yada bugün Windows ortamında barındırdığınız web sitenizi yarın kendiniz Linux ortamına geçirebilirsiniz.
Multi-Platform Cloud Hosting sisteminde hepsi mümkün.

Yüksek performanslı SAN disk kaynakları ve genişleyebilir Blade Server mimarisi.
Cloud platformuna hizmet veren SAN disk üniteleri standart sunucu disklerinden farklı olarak yüksek kapasitede veri işleme (IO) yeteneğine sahiptirler. Standart sunucu diskleri xx/sn disk erişimi yapabilirken SAN ünitelerde bu miktar xx/sn ‘ye kadar çıkabilmektedir. Ayrıca blade server mimarisi web sitenizin bulunduğu sunucunun kaynaklarını bir anda 8 core işlemciye, 64 GB hafızaya kadar çıkarabilmektedir.
Ayrıca tam yedekli disk ve sunucu yapısı donanımsal arızalara karşı sistemin kesintisiz çalışmasına olanak vermektedir.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir